EWEX Projektas

Kas mes esame ?

Bendra Lietuvos – Vokietijos uždaroji akcinė bendrovė įkurta 1993 m. rugsėjo 8 d.

Įmonės pagrindinės veiklos sritys – 110 kV galios transformatorių remontas ir modernizavimas bei prekyba atsarginėmis galios transformatorių dalimis ir detalėmis. Aukštą bendrovės specialistų kvalifikaciją patvirtina LR Valstybinės energetikos inspekcijos prie Ūkio ministerijos išduotas atestatas, suteikiantis teisę atlikti elektros įrenginių eksploatavimo ir elektros skirstyklų bei pastočių iki 400 kV įtampos remonto (tik galios transformatorių remonto be apvijų keitimo) ir bandymo darbus (tik galios transformatorių bandymai).

BĮ UAB „EWEX Projektas“ siekia maksimalaus klientų poreikių tenkinimo, produktyvaus ir darnaus bendradarbiavimo su užsakovais, gamintojais, tiekėjais, valstybinėmis institucijomis, todėl 2008 m. bendrovėje buvo įdiegtos kokybės vadybos ir aplinkos apsaugos vadybos sistemos pagal ISO 9001:2000 ir ISO 14001:2004 tarptautinius standartus.
BĮ UAB „EWEX Projektas“ tikslas – tapti 110 kV galios transformatorių remonto lydere Lietuvos rinkose, todėl veiklos efektyvumo bei rezultatyvumo yra siekiama nuolat keliant darbuotojų kvalifikaciją ir gerai organizuojant darbą, naudojant kokybiškas medžiagas ir įrengimus, palaikant gerus santykius su tiekėjais ir gamintojais bei  atliekant visų rūšių išteklių valdymą.

EWEX Projektas tai:
  • Kokybė

  • Patikimumas

  • Patirtis

  • Garantija

Darbuotojų

Aptarnautų klientų

Atliktų projektų

Sertifikatų ir apdovanojimų